KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204067
nr 1420 4067
1800-tal, religiöst motiv, ej signerad. Olja på pannå, 29x21, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:41:44
1.500 kr
3.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)